And How Did You Enjoy Yesterday??

29. june 2010 at 0:40 | M. |  LIFE
Monday
Yesterday.. Too much Monday,, not enougt coffee.. Přesně nějak takhle bych vystihla včerejšek.. Sem se konečně dokopala zajít k doktorce pro potvrzení na brigádu,, samozřejmě že si asi VŠICHNI z mého okolí řekli,, že dneska tam půjdou taky,, takže sem tam tvrdla od 8 asi do 11 kdy sem skoro zakořenila do těch sedaček v čekárně.. Hurá potvrzení mám.. A bo bylo venku moc dusno tak sem mamku vytáhla do Ikey,, abych mohla nějak zkulturnit tu "chatrč" ve které budu muset následující 3 měsíce pobývat.. Úžasně strávené odpoledne.. Sem se rozhodla,, že kdyby mi ta vysoká byla na ho*no tak asi budu navrhovat interiéry.. To by mi šlo.. :))

Když to shrnu,, to pro co sem tam jela sem samozřejmě zapomněla koupit,, ale zato to je doma jako v květinářství (ono to tak sice bylo trochu i předtím ale teď jako fest).. A hlavně sem si koupila můj vytoužený červený stoleček!! No domov zkulturněn.. dvouměsíční výplata utracená (samozřejmě mamčina :D na moji se nešáhlo)..
Akorát sem si stihla stáhnout a zkouknout nový díl True Blood (závislost) a valím chrnět,, dneska s pocitem maximálního unavení,, ale že včerejšek sem si maximálně užila (až na pár chyb,, ale to se zacelilo v té Ikee).. Ranní vstávání mi nesvědčí..

btw.. Už aby bylo zase pondělí.. za prvé jdem se ženama do kina zkouknout Eclipse.. a za druhé bude další díl True Blood.. No jo,, všude samí vampires..

foto: google.com
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.