I would never believe, that at 4 am outside sing birds..

24. june 2010 at 4:06 | M. |  LIFE
Clock
Víte co je to prokrastince?? Chorobné odkládání důležitých věcí na "potom".. A právě tahle "choroba" mě v poslední době strašně zaměstnává.. Kdyžto vezmu od začátku.. Už pár dní se šrotím chov zvířat,, protože mám DNESKA v 8 ráno zkoušku a opravdu se mi to nechce dělat do třetice znova.. Neumím nic a furt dělám 150 jiných věcí.. Dneska sem stihla asi 18x vyčistit ntb.. Skončila sem ve 2 ráno,, a to už se mi tradičně nechtělo spát,, takže sem se 2 hodiny převalovala v posteli.. A co chcete dělat ve 4 ráno?? Tak teda čučím do okna s ntb na klíně a poslouchám venku to upištěné ptactvo (nikdy bych nevěřila že vřeští už ve 4 ráno).. Do toho mi hezky řve žaludek že má hlad (a kterému nemám co nabídnout bo sem si zapomněla koupit something to eat).. Jo zvířátka vytažené mám a jen tak si to prolítávám,, ale v tom polospánku to nejde.. Radši se půjdu zpátky převalovat,, aspoň na ty 3 hodinky než otevřou Spar,, pak to bude chtít coffee alá zabijáka a "hurá" na zkoušku..
Tímto okamžikem se přestávám učit a začínám se modlit.. Držte pěsti!!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Fleur Fleur | Web | 26. june 2010 at 18:53 | React

Hey to jo nápodobně :D ... ve tředu jsem se učila celý den a když jsem si řekla že pujdu spát, tak jsem nemohla usnout a ve 4 začali ptáci vřeštět ... nevěděla jsem, že jsou 4 dokud se obloha z černý nezačala barvit na inkoust ... buď ráda, že vedle sebe nemáš souseda s dvaceti slepicemi a kohouty, kteří nadělají humbuku víc než normální téltavci. Začnou ve 4 ráno a ten zatracenej kohout kokrhá klidně i v 5 večer (což nechápu)
Když jsem četla tenhle článek, myslela jsem že čtu svuj vlastní

2 M. M. | Web | 26. june 2010 at 22:20 | React

[1]: jee to nejsem sama?? :D jinak teď sem se fakt zasmála.. protože vedle nás jsou hned dva sousedi a oba mají slepice a kohouty :D a taky nechápu jak můžou kokrhat celý den.. no na zabití

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.