One Whole Week Without Internet

23. july 2010 at 22:02 | M. |  LIFE
Tak sem byla jako každý rok donucena jet k babičce na chatu ležící v podhůří Javorníků a Beskyd (Velké Karlovice).. Co si pamatuju tak tam jezdím každý rok už od svých 5-ti let (takže zhruba už asi 15 roků).. Je to vždycky takový oddychový týden,, bo televize tam jaksi nefachčí,, internet snad taky ne,, a elektřina je "na baterky".. Takže noťásek zůstal doma.. Mobilku sem dala nažrat co se dalo aby vydržel aspoň ty 4 dny.. Foťáček byl taky plně nabit bo bez toho ani ránu,, zabalit jen to nejnutnější a mohlo se jet..

Týden sem přežila i se studnovou vodou,, i s kunama nad hlavou.. Že nemám možnost dostat se na net sem zaregistrovala až 3 den,, kdy mi přišla smska ať se okamžitě dostavím na ICQ.. No dotyčný měl smůlu.. Popravdě mi vůbec ten net nechyběl,, až sem se sama sobě divila.. Dneska sem stejně zjistila že nového nic moc není a na fb krom dalších 20-ti pozvánek do nějakých ujetých skupin taky ne.. Upřímně nechápu jak může někdo celé dny vysedávat u pc když je venku tak hezky (no jo poslední dobou je tam na zdechnutí,, ale stínek to vždycky jistí)..
Takže shrnutí,, sem maximálně odpočatá,, foťák napráskaný stromečkama a dalšíma mýma fotkama,, doposud shozených 5 kilo je zas nahoře bo znáte babičky - to jsou samé máčky,, a buchtičky,, a bábovičky,, a kynuté knedlíky - a tomu neodoláte :D..

.. dobrá to už by stačilo,, slohovku končím :D a dobrou nočku :))

btw.. ještě sem zapoměla že signál na mobil byl stejně jenom na střeše (podobně jak v "Ranči u zelené sedmy") takže tím neustálým hledáním sítě chudáček nepřežil ani ten 4. den..
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.