I wish I have so much relax in my life like in my work

2. august 2010 at 22:13 | M. |  LIFE
Došlo na má slova.. Pracovní doba od 6h do 18h (s vyjímkama do 14h).. Dneska byla ta vyjímka.. Vlastně přišla sem na 7h,, podepsala smlouvu zašla na školení a hurá na coffee break.. Do 10h to bylo free než přinesli vzorky (nosí je 6x denně co 4 hodiny).. Tak teda nějakou tu půlhodinku sem všemožně titrovala a navážela a počítala,, před 11h se šlo na oběd,, po obědě se dodělalo něco málo z té 10h (u některých rozborů se čeká i 2h) no a zhruba od 12h už mám až do 14h další coffee break..
Ale aby to nebylo zas tak lehké tak od zítřka už teda opravdu platí ta 12-ti hodinová směna (což zahrnuje 4 hodiny práce,, takové 4 půlhodinové pauzičky,, snídani,, obídek a tolik volného času že stihnete za jednu směnu přečíst i Větrnou Hůrku:)) A to ještě na nočních to je mnohem volnější.. Jak to tak vidím tak asi obnovím svoji průkazku do knihovny :D

Takže shrnutí: myslím že tak nějak obdobně vypadá ideální práce skoro každého.. Jenže jak dlouhp by vás to bavilo??
Mě stačí že si tohle prožívám každý rok 2 měsíce a konec.. Ono taky záleží jakou máte práci,, ale když děláte jedno a to samé každé 4 hodiny tak vás to za chvíli omrzí.. Nebo se taky můžete vyšplhat na post cvičené opice což by z vás po pár měsících ale vzniklo tak jak tak..
Vždycky jsem chtěla pracovat v labinách,, a vždycky (už 4 roky) si po těch 2 měsících říkám "už nikdy víc".. Kdyby tam bylo aspoň každodenní "oživení" nebo menší změna tak by to možná šlo ale tohle je moc i na mě (a že sem zdechlina už od narození :D )
No konec žvatlání.. Jednoduše řečeno nemůžu mít v životě jednotvárnou práci,, (a aby se to týkaloi nadpisu..),, vlastně jak tak uvažuju tak mít v životě takový relax by bylo za trest,, sem tam dva týdny do roka možná o týden víc - to ano - ale abych tohle zažívala pořád to teda nee,, bych za rok neměla už vůbec mozek (nebo možná měla ale jednotvárný - to sem to tam)..
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.