Plums,, Plums,, Plums..

28. august 2010 at 23:50 | M. |  LIFE
Plums
Ačkoliv tento víkend mám ve stylu absolutní flákárny,, tak ten minulý bylve stylu švestek.. Myslíte dobře - Trnkobraní..

A začalo to všechno nevinně před 5-ti lety,, kdy jsem byla donucena na tento festival jet.. Byla sem otrávená jen co to šlo.. Ale po tom víkendu jsem si řekla,, že nesmím vynechat žádný další.. A naše tradice začala..


Letos jsme poprvé vyrazili busem,, bo nikdo nesehnal auto (bylo nás 6,, všichni s krosnama na zádech a stanama spacákama a karimatkama  v rukách) pohled to byl ovšem zajímavý..
Po příjezdu byl cíl jediný: postavit stan na nejlepším místě pod stromy blízko potoka a pak hurá do čokoládovny.. Pro nás to je vyhlášená zámecká čokoládovna,, kde mají tu nejlepší mexickou,, indickou a chilli čokoládu.. Ano,, krapet ujíždím na těchto ostrých chutích.. Následující 2 hodiny vás celá pusa pálí jak něco ale ta chuť.. (to se nedá popsat)..
No a další plán byl jasný,, prolítnout park (kde sme potkali rezavou veverku která nám skákala po nohách,, dále pak králíka,, který asi taky neměl páru co tam dělá :D) a pak hurá pro ty úchvatné pásečky na ručku a na hruštičku (další tradice - jedna hruškovice na zahájení a jedna na ukončení)..

Vyzkoušeli sme snad všechno jídlo co tam nabízeli.. Od trdelníků,, přes francouzské palačinky (slané,, sladké),, gyros,, langoše,, placky,, až po čínu..
Vyzkoušeli celý kavový lístek jediného stánku s kávou a měli ji vskutku povzbudivou :)),, našli sme stánek kde čepují radegast takže žízní jsme taktéž neumřeli a dále tam taky byly známé hruškovičky.. Hmm na ty sme nedali dopustit ..

Počasí bylo snad po 3 letek konečně úžasné - i když já osobně bych ubrala tak 4-5 stupňů a přidala trochu větříku.. Prošli jsme exkurzi na zámku (kde byla ziima) a celou likérkou (viz fotky).. Zjistili další úžasný "nápoj"  a to švestkový likér (což je přesně naše babské pití) a od té doby na něho taktéž nedám dopustit (jo koupili sme si malé flaštičky domů jako zásoby do dalšího roku.. Nevydržely ani tu cestu :D)..

Musím říct že program byl letos trošku slabší.. Na nejlepších sme se shodli na Charlie Straight (fakt jste byli skvělí).
Největší prču jsme měli z malých holčin které se prali o trička s podpisem Miro Šmajdy (musím se přiznat,, ani sem nevěděla kdo to je :D ale hlavně že sme stáli v prvních řadách..) ale nás nezaujmul,, takže sme zachvíli dopluli do stanů..

Měli sme zajímavé sousedy kteří nám poblili okolí stanu takže jsme byli donuceni se stěhovat o půl metru dopředu :D A TAM BYL KRTINEC,, PŘÍMO UPROSTŘED což jsme ale zjistili až večer takže noc byla velmi zajímavá a už ji nechci nikdy zažít,, navzájem jsme se zaléhavali a mě pak ochrnula půlka těla,, asi sem si musela skřípnout míchu (jinak si to neumím vysvětlit :D)..

Každopádně víkend to byl opět podařený ve společnosti úžasných lidiček a už se těším na příští rok na repete:)).. Uběhlo to nějak rychle..
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.