The rain in Spain stays mainly in the plain

27. august 2010 at 19:50 | M. |  LIFE
Sun vs. Rain
Once upon a time,, the beautiful day begun.. And it was sunny weather..

Ano,, mluvím o dnešku.. Probudilo mě slunko a teplo :)) Žáby mi kvákaly pod oknem a já si konečně mohla užít snídani na terase při pražícím sluníčku..

Jak naivně sem si myslela,, že to může vydržet celý den..


Do odpoledne sem stihla všechno co jsem chtěla a měla udělat,, a už zbývaly jen asi 2 hodinky a pak "hurá" do práce.. Takže co s volným časem?? Rozhodla sem ze sebe udělat k světu vypadajícího člověka.. No udělala sem co sem mohla,, dokonce si udělala nějakou svačinu (která vypadala že bude tak pro 5 lidí),, venku bylo pořád tak krásně jako ráno tak sem si dokonce chtěla vzít sukni,,
ale na(ne)štěstí byla špinavá.. A vyrazila sem..

Po cestě se mi začaly na předním skle objevovat kapky čehosi mokrého,, ale já sem si nechtěla připustit,, že je to ten zpropadený déšť.. Za chvíli to přestalo tak sem si oddychla..

No dojedu do práce,, zaparkuju,, a pořád žádné další kapky.. Projdu vrátnící a už to bylo,, zatmělo se a v tu ránu začalo lít jak z miliónu konviček a než sem došla do labin (což trvá tak 5 minut),, tak sem byla jak zmoklý pes.. Z mých pracně vyžehlených vlasů se stala opět ovce s kachníma ocáskama po bokách.. Z mé svačiny (která byla na vrchu tašky)se stala tak akorát potrava pro gagačky.. A já sem vypadala jako kdybych právě přišla ze soutěže miss mokré tričko..
No prostě nic lepšího se stát nemohlo.. A to ten den tak krásně začal (a tak "úchvatně" skončil)..


Btw.. Ano ten nadpis je opravdu z My Fair Lady.. Tohle je typ filmu (muzikálu) který řadím mezi klasiku a jeden z nejlepších filmů vůbec.. A strašně ráda se k němu vracím..
Jestli jste ho ještě neviděli tak doporučuju zkouknout :)) Mluví tam úžasnou angličtinou :))

foto: google.com (neboli z hloubi pc)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 bee-w bee-w | Web | 28. august 2010 at 0:36 | React

Díky za komentář.
Je mi to jasné, každý má 'toho svého';-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.