Hopeless Love

4. september 2010 at 0:16 | M. |  MUSIC
Music
Beznadějná láska k 214-ti interpretům,, 412-ti alb a cca 4500 songům..

Pro někoho nicneříkající rámus, pro mě znamenající současná nálada,, současné pocity a momentální jedničky v mých uších..


A toto "šílenství" začalo jeden pochmurný prosincový den před 5-ti lety,, kdy jsem byla u tety na návštěvě,, (a pamatuju si to jako kdyby to bylo včera :D).. Bo venku bylo hnusně a v paneláku nešlo dělat nic jiného než koukat na Tv tak sem si zapla Óčko.. A tam zrovna hráli oni.. Ta uchvacující skupina nazývající se AFI se songem Girls Not Grey.. A ač jsem slyšela jenom půl té písničky tak si mě hned získali.. Druhý den jsem začala stahovat jejich diskografii.. A dostahovala jsem ji až když vydali na jaře další cdčko Decemberuderground (bo net byl šíleně pomalý a omezený na 7 hodin měsíčně!! Jo to byly časy kdy mi nezatěžoval tak mozek jako teď).. Ale čekání se vyplatilo.. Mojí nejlepší kamarádce se prvně strašně nelíbili,, ale do měsíce neposlouchala nic jiného,, a tak se z nás stali 2 blázni které nikdo nechápal,, bo sme byli ty co poslouchají ty "gřapárny"..

Každý si říkal že jedna písnička přece nepřivede člověka k takovému stylu.. Ale já sem od mala neměla moc ráda takové ty popové písničky,, které jste slyšeli ve všech rádiích a televizích na diskotékách,, no prostě všude.. Jednou na narozky jsem dostala walkman a do toho od bratránka tu nejlepší kazetu (kterou teď ještě mám) kde byly nejlepší hity punkrockových a podobných stylů - např. Blink 182,, Sum 41,, Depeche Mode,, i Avril.. A nikdy se mi to neoposlouchalo,, takže já sem vlastně nepřešla jinam,, jen si rozšířila obzory..

A ty se rozšířili až do současné podoby,, kdy veškeré místo v pc zabírá právě hudba.. Bo jeden interpret mě přivedl k druhému a druhý ke třetímu a tak dál a tak dál až jich je najednou přes 214.. Na otázku který interpret či song je nejoblíbenější neumím odpovědět,, musela bych jich vyjmenovat nejméně desítky a stejně by to nebylo ono.. Bo každý má v sobě něco jiného,, něco zvláštního,, něco čím se liší od ostatních,, něco jiného poslouchám když mám radost,, něco jiného poslouchám když mám vztek a kdybych vyjmenovala něco konkrétního,, druhému bych ublížila.. Kdo chce ať se koukne na LastFM a uvidí co mi právě frčí v hlavě :))

Když to vezmu celkově tak nemám vyhraněný styl hudby,, od každého se mi něco líbí,, od vážné hudby až po hardcore,, něco jako RnB,, Techno,, Hip-hop a takové ty diskárny opravdu nemusím (jo sem tam se mi taky zalíbí jedna písnička z tisíce),, ale asi zůstanu u toho kde nějaký základ má rock..

A každý den objevuju nové a nové věci a ten počet se rožšiřuje každým dnem víc a víc,, a ač zpívat neumím a hraju jenom na nervy tak doufám,, že to nikdy nepřestane vzrůstat protože co bych pak dělala?? neměla bych ten největší smysl života,, doufám že mě to nikdy neomrzí,, bo by to byla škoda,, těch koncertů na kterých jsem byla je mraky (a další oblaka ještě doufám budou) a byl by to vlastně hřích tohle všechno opustit..

Jednoduše řečeno Music is my boyfriend..

No a jako závěr tu je pár těch kteří mě doufám neomrzí.. (foto - zdroje Google, photobucket.com)

AFI
AFI
(trošku pozměněný obal od posledního CD AFI Crash Love kterému dávám 100 hvězdiček z 10 :))) Crash LoveThe Used
The Used
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.