20.10.2010

20. october 2010 at 23:14 | M. |  LIFE
Den jako stvořený pro výběr bakalářské práce..
Help

Od konce září se snažím uhnat nějakého toho profesora,, u kterého bych dělala bakalářku.. Jenže buď už měli plno lidí,, nebo prostě nikoho nechcou brát (a tady teprv poznáte tu ochotu na univerzitách).. Napsala jsem tak 20 mailů všem-možným profesorům a profesorkám,, ale protože nám školní maily poslední dobou nějak nefachčí,, tak si myslím že jich došla tak půlka,, a z té půlky odepsala taky jen půlka.. No a protože máme mít téma vybrané do konce října,, tak už mě to krapet začalo hryzat..

Dneska sem měla volněji takže sem chodila po škole od dveří ke dveřím,, od rána až do odpoledne,, abych vůbec sehnala JEDNO(!!) normální téma,, a to - Vlivy působící na jakost drůbežích výrobků.. No moc se mi do něho nechtělo,, bo budu muset neustále něco vybírat z anglických a německých odborných textů.. Ale lepší něco než nic.. Tak sem si to jakože zarezervovala..
No a jakmile sem teď večer zapla ntb a najela na email,, napsala mi další profesorka,, že se jí jedno téma uvolnilo.. Tepelné ošetření mléka, jeho vliv na kvalitu a zdravotní nezávadnost.. Což se mi zdá mnohem mnohem lepší,, jenže už mám rezervované jiné..
Musím si do rána rozmyslet které chci..
Takže myslím,, že následuje další probdělá noc s chroustem v hlavě a psaním seznamu pro a proti..

Co by jste si vybrali vy??

drůbežátka??
drůbežátko


nebo mlučko??
mlučkofoto:svet-potravin.cz
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.