Last 3 weeks

13. october 2010 at 17:26 | M. |  LIFE
Konečně po třech úmorných týdnech sem v pátek dostala z5 svůj netbooček.. Spravili na něm vše co se dalo,, ale trvalo jim to pekelně dlouho..
A tak ty 3 týdny bez "světa" sem se pilně učila (nebo aspoň dělala že se učím :D)

V podnikové ekonomice jsem se dozvěděla že raději nemáme zakládat nějaké stupidní firmy protože ve světě jich je fůra,, a že minimální plat je už přes 8 tisíc (a já si myslela že je to tak půlka..).. V zoohygieně nám popisovali jak zvířata strašně nemají rádi podzim,, protože slunko už nemá tak zřetelnou aktivitu a na ty zvířata (i na lidi) to už nijak nepůsobí.. takže tělo nevylučuje potřebné množství hormonů atd. a tak mají všichni hroznou a mizernou náladu a jsou líní a unavení (což by samozřejmě všechno vysvětlovalo).. V hodnocení potravinářských produktů nám řekli že párky jsou vlastně rostlinného původu,, a to proto bo v nich je takové minimum masa (nebo spíše rozdrcených oušek a nožiček) že je to vlastně zanedbatelné,, takže na párečky smíme pohlížet jen jako na rostlinu.. A to bych řekla je tak výčet toho nej..


Tak nějak stále nemám téma na bakalářku,, všichni profesoři se rozhodli dávat nesrozumitelná témata typu: MODERNÍ METODY DETEKCE ENCEFALOPATIÍ ZPŮSOBENÝCH PRIONY.. Ale já stále doufám že mi vyjdou moje Patogenní mikroorganismy v syrovém mléce,, čemuž jde aspoň trochu rozumět..

Mám pocit jakoby teď ta škola začala a už všichni mluvili o zkouškovém,, závidím vám co jste ještě na středních.. jak já se na to netěším.. Už teď je taková zima že to je venku na zimní kabát.. Letos toho podzimu moc nebylo,, když už na víkend hlásí že bude sněžit.. Přes víkend u nás teplota nestoupla nad 5 stupňů.. Sice slunko svítilo ale to bylo houby platné..  

No a to bych nebyla já kdybych v tom úžasném počasí nedostala tu protivnou rýmu.. Takže od soboty jenom pčikám a rýmuju.. A dneska (když už můžu oficiálně pít i v Americe) se můžu opíjet leda tak čajem :/.. doufám že to v pátek přejde bo jedem na exkurzi,, podívat se na louku na kravičky :)) A nerada bych je nakazila :D..

..

Za barákem v poli s kukuřicí se v neděli fotila nevěsta,, měli dobré datum (10.10.2010).. Samo že sem si ji z okna vyfotila,, hezky kontrastovala s podzimem :)) ale tu zimu sem jim nezáviděla..
Bride
Bride
.. no na závěr 2 "třešničky" z podzimní zahrádky (ze kterých se vyklubalo přes půl kila mňamky)
Raspberries
Strawberries
 

1 person judged this article.

Comments

1 E L - D Ý E L - D Ý | Web | 19. october 2010 at 18:58 | React

Tak už ti Šmudlu vrátili? Já bych je zažalovala, že jim to tak trvalo a já tím přišla a psychickou újmu. :D

Zima zase přijde brzy. Prý má být ještě horší než minulá. Hlavně, že se tu všichni strašně globálně oteplujeme. Stěhuju se na svou rodnou Venuši, tam nad sto stupňů. Paráda. :D

Líbí se mi ženich s nevěstou. Je to takové... roztomilé. :) Já osobně bych se ale na podzim nevdávala. Ty jo? :-D

2 M. M. | Web | 19. october 2010 at 22:36 | React

Jo jo už mi ho vrátili :D Je jako nový takže i ta psychická újma přešla :D

Vem mě na Venuši sebou já tu nechci mrznout :D

No já bych se taky na podzim nevdávala.. Akorát tak bych byla celá od bláta :( Nejlepší by to bylo v zimě :D abych popř. nebyla vůbec vidět :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.