Never-ending weekend

22. november 2010 at 18:06 | M. |  LIFE
Vypadalo to na docela klidný víkend s trochou příbuzných.. Avšak opak byl pravdou..
V pátek ráno sem se vzbudila,, a v neděli večer sem ulehla do postele..
A co že se to stalo?? No oslavovalo se,, a to víc než všichni čekali.. Babi měla totiž 80 a to se přece musí oslavit..

V pátek ráno k nám přijela většina rodinky z různých koutků naší malé republičky,, a odpoledne to doplnil ten zbytek.. Takže nás bylo asi tak 17.. Plus asi 6 psů kteří měli na zahradě svůj vlastní mejdan.. (lépe řečeno zkuste dát ke dvoum jezevčíkům - kteří jsou zvyklí na všechno - 3 jorkšíry a 1 maltézáka,, a uvidíte co se stane)


Bylo to zajímavé setkání,, neboli jak mamka vyřkla: "Takové setkání se vidí jen na pohřbech,, a někdy ani to ne".. Pravda,, třeba svého bratránka (a jeho stranu rodinky) sem neviděla asi 9 let.. Jednu tetičku sem dokonce viděla poprvé v životě.. U těch ostatních to nebylo až tak dramatické - třeba "jen" 5 let.. I když musím říct,, že někteří se vůbec nezměnili..

Samozřejmě se slavilo,, jedlo,, pilo,, až z toho vznikly boule za ušima jako u křečků.. Ta starší (maminkovská,, tatínkovská,, a tetičkovská) část populace si za barákem udělala kuřácký koutek.. Sice to byli necelé 3 dny ale musím říct.. že tolik vajglů jste po hromadě jistě neviděli.. Jen mě štve,, že jsem sebou neměla foťák,, některé fotky by byli určitě zajímavé..

A my co jsme nepili (nebo spíš nemohli pít),, jsme našli starou a hodně velkou krabici s deskovýma hrama.. A bylo to něco,, tak po 8 letech (někteří i po více) si zahrát člověče nezlob se, dostihy, monopoly, pexeso a já nevím co ještě :)) U toho jsme vypili tak 12 litrů coca-coly a myslím že když k tomu přimíchám ten smích,, tak sme byli opilí víc jak ti co fakt pili :))

A pak,, když už nebylo co pít,, ani pomalu co jíst,, tak už raději v neděli všichni poodjížděli,, a nám tam zůstal barák jak po výbuchu atomovky,, hromada prázdných sklinek,, petek,, a hromádky vajglíků,, ale taky pocit že tohle se zas dlouho opakovat nebude a že to byl skutečně vydařený víkend.. :))

Takže..
Oslavám ZDAR :))
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.