Past, Present, Future

8. november 2010 at 23:29 | M. |  LIFE
Zaprvé by tady byla ta věc s biomrkví.. lépe řečeno jak náš profesor zemědělských produktů vyřkl - biopotraviny jsou na hovno,, i biomrkví se dá vypíchnout oko.. Já sem si v laborce dokázala že víc jak 99% obsažených látek je stejných,, a to jedno procento je max. tak více vody.. Jinak se mi nějak zdá, že podezřele lehce zvládám všemožné zápočty a ač to nechci zakřikovat,, tak to vypadá na lehký semestr.. Co se týče bakalářky,, tam to bude horší musím vypracovat do konce měsíce osnovu co tam bude,, a jak to mám asi tak vědět když sem nic nezjišťovala,, to jim nevadí??


Za druhé,, došly nám na pokoji seriály,, a nemáme se na co dívat,, a čekat každý týden na nové a nové díly je hrozné a mezitím je spousta volného času,, takže jsme se na doporučení někoho začly dívat na Vampire Diaries.. První dva díly jsme se tomu jakříkajíc smály bo nám to připadalo jako kříženec Twilight a True Blood,, ale s postupem času (a dalších kapitol) se nám to zdálo jako čím dál tím víc lepší závislost,, až to skončilo tří denní nespavostí a čuměním na první sérii až do 4 do rána 3 noci po sobě..
Říkáte si možná že to je šílenost? Jo je,, jenže už druhý týden v kuse píšeme testy a chodíme na praxe takže to beru následovně: den volna = oddych od školy lenošením v pelechu a koukáním na nějaký ten závislácký seriál (s kupou jídla a dobrého pití samozřejmě)..
Mužské osazenstvo našich životů nás v téhle době nějak zanedbává tak na ně můžeme akorát tak hodit bobek :D.. Zítra jdeme dělat klobásky tlačenky a paštiky.. (fujky).. Ale aspoň se ti výše zmínění dobře nají no ni??

Po zbytek týdne si můžu v posteli užívat leda tak s ekonomikou a kalkulačkou.. To se mám na co těšit,, že??

A v neděli zase začnem zkoukávat druhou sérii,, a pak zas do kolečna příjdou písemky a zápočty,, a počítam že za 2 týdny mě to přestane bavit a budu si nadávat "že já sem tu vůbec lezla" a tak to bude zas a zas dokola až do ledna kdy bude snad po všem,, měsíc prázdnin a pak opět nanovo..

Nějaká ta neobvyklá událost v životě by se šikla.. Abych se z toho opakujícího všedního života ještě nechtěla zabít jako Veronika (která se rozhodla zemřít od Paula Coelho).. Právě ji čtu a doufám že to brzo dočtu.. Je to úžasná knížka a to jsem teprv na začátku..

No takže berušky přeju dobro nočku ať vás polštář neudusí.. Já se jdu věnovat těm všedním věcem..
 

1 person judged this article.

Comments

1 E L - D Ý E L - D Ý | Web | 19. november 2010 at 8:02 | React

Všednost je nudná, ale zaběhnutá a eliminuje možnost, že se ti stane něco hrůzného. Ale někdy to oživení chce, to jo. :-D

2 M. M. | Web | 23. november 2010 at 20:34 | React

No,,a pak když je toho oživení zas hodně,, tak se člověk chce co nejdřív vrátit do starých kolejí.. A zas naopak,, a pořád dokolečka.. Vlastně kdo ví co vlastně chce??:D :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.