Article no. 79

10. december 2010 at 19:46 | M.
Tak sem se nějak dopočítala k článku 79.. A jak tak přemýšlím možná bych i našla 79 věcí co se za posledních 14 dní staly,, ale na to je můj mozeček příliš vyčerpaný..

Znáte to,, prosinec = vánoce -> kupa nemožných lidí; konec semestru -> zkouškové --> namáhání už tak namoženého (a již zmíněného) mozečku..


Připadám si jako kdybych toho za poslední týden přečetla tolik jako za celý rok ne.. Každý večer mi hlodá v hlavě ten hnusný červ a vede rozhovor typu "Já sem ti říkal uč se to průběžně".. No jo jenže když ono to nejde :D,, sem se ještě průběžně učit nenaučila.. A navíc v té zimě mám půlku motorků zamrzlých tak stávkujou.. 

Z další to vypadá že letos nebudu mít ani žádné vánoční svátky respektive 14 dní zaslouženého volna.. Ono totiž ježíska sme měli ještě před mikulášem,, bo ségra jela na 3 měsíce dopryč a mamá si řekla že to slavit bez ní nebudem.. no tak se to hold o 20 dní posunulo.. A pak taky teď mám tolik zkoušek že sem si 2 musela dát na 27. a 28. prosince (se divím že se tam těm profesorům chce hned po svátkách být,, mohli by nám to dát jakože "zkoušku pod stromeček").. A taky když se to udělá co nejdřív tak pak máte přes měsíc volna,, a kdo by to nebral no řekněte??

Asi to vidím že tu 79ku zakončím poslední "podzimní" zimou protože do konce oficiálního podzimu se už domů pro chudinku foťáčka nedostanu..

Winter
Winter
Winter
Tak a teď už hurá zpátky do těch bichlí !!
Učení/mučení zdar ;)
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.